فروش عمده ارده کنجد

همانطور که می دانید حلوا ارده تجار دو اتیشه یا قرمز یکی از بهترین و مناسب ترین انواع ارده ایران است که به طور طبیعی و در بسته بندی ارد قرمز ۱۰۰ ۲۰۰ ۳۰۰ گرم تولید می شود و در قوطی ها به فروش می رسد. دانه سفید در کشورهایی مانند ایران، افغانستان و پاکستان کشت می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

با توجه به شرایط اب و هوایی منطقه کشت کننده این گیاه با کیفیت‌های مختلف تولید شده است که برخی از ان‌ها برای تولید نفت مناسب‌تر هستند و برخی دیگر برای تولید ارده مناسب‌تر هستند. تولید ایران یکی از بهترین و با کیفیت ترین ارده در جهان است و برای تولید ارده و محصولات جانبی ان مانند حلوا ارده سیرنگ و همچنین استخراج نفت مناسب است.

انواع بسته بندی ارده

ارده انواع بسته بندی ارده به منظور دیدار با مصرف کنندگان این غذا، ارد قرمز در بسته بندی های متنوع و با اندازه های مختلف تولید و عرضه می گردد. برخی از معمول ترین انواع بسته بندی ارد قرمز به شرح زیر است: ۱۰۰ گرم چربی قرمز ۲۰۰ گرم چربی قرمز ۳۰۰ گرم چربی قرمز ۴۰۰ گرم چربی قرمز ۵۰۰ گرم چربی قرمز ۶۰۰ گرم چربی قرمز ۷۰۰ گرم چربی قرمز پیکان قرمز ۷۵۰ گرم کوچکترین اندازه ارد سرخ تبریز ۱۰۰ گرم است و اگر تقاضا وجود داشته باشد می توان ان را در بسته هایی با حجم بیشتر و حتی در حجم بالا عرضه کرد.

. فرایند تولید Home Red Tarpaulin یا Dual Atché به شرح زیر است: تولید کننده ابتدا یک کنجد ایرانی با کیفیت را از یک کشاورز یا یک واسطه شناخته شده تولید می کند و در مرحله بعدی کنجد در اب خیس شده و سپس خشک می شود و در این مرحله، کنجد در ماشین پوست قرار می گیرد و به این ترتیب، پوسته کنجد جدا می شود.

انواع بسته بندی ارده

در مرحله بعد کنجد استخراج شده در مخزن اب شور قرار داده شده و بنابراین می تواند کنجد خالص را از تفاله کنجد جدا کند. بعد از ان بذرهای کنجد خالص در اب شیرین شسته می شوند تا در مرحله قبل تمیز شده و نمک زده شوند.

پس از تمیز کردن کنجد، وارد کوره می‌شود و به مدت چهار ساعت فرایند برشته کردن روی ان انجام می‌شود. در اخرین مرحله، کنجد بریان شده اسیاب گردید و اردا دو اتش و قرمز تولید کرد. به طور کلی ارده سرخ دارای خواص و کاربردهای جالب بسیاری است، و برخی از انها در این بخش مورد اشاره قرار می‌گیرند.

یکی از مهم‌ترین کاربردهای ارد سرخ به شرح زیر است: ارده یکی از بهترین غذاهای فصل زمستان به دلیل ماهیت گرم و خواص محرک انرژی ان است و استفاده از ان در فصل سرد بسیار مفید است.

ارده قرمز کلسترول خون یا LDL را کاهش می دهد. ارد سرخ باعث کلسترول بالا در خون یا HDL می‌شود و ارده قرمز یکی از منابع غنی کلسیم است و برای مقاومت استخوان و دندان بسیار موثر است.

همچنین انهایی که به دلایلی قادر به استفاده از شیر نیستند (مثلا طعم و الرژی) میتوانند از این ریزمغذی استفاده کنند. ارده به دلیل خواص شگفت انگیز و فراوان خود برای کودکان بسیار مفید است. AR قرمز تثبیت کننده و تثبیت کننده است و برای افرادی که اختلالات گوارشی دارند توصیه می شود.

ارده قرمز برای پیشگیری از سرطان مفید است؛ یک غذای مفید و منظم برای بیماری های رحم است. اردا یک گیاه گرمسیری است و زادگاه هند است. از دوران باستان، مردم از کنجد در ظروف خود استفاده می‌کردند و حتی در جنگ با قدرت بدنی سربازان از ان استفاده می‌کردند.

در ایران علاوه بر استخراج نفت و تهیه ارد و حلوا ارده، این گیاه شگفت‌انگیز نیز برای تهیه انواع شیرینی‌ها به کار می‌رود. علاوه بر خواص این کارخانه، موارد بسیاری در مورد خواص شرکت «رد رادمن» در ایران ذکر شده است. در این بخش به مهمترین این گیاه اشاره می‌کنیم.

انواع بسته بندی ارده

به دلیل فیتو استرول، فشار خون را کاهش می دهد و همچنین افزایش سطح کلسترول خون، باعث سلامت قلب و جلوگیری از بیماری های قلبی عروقی می شود. ارده شامل مقادیر زیادی از سامل است که در مطالعات اخیر ثابت شده است که این ماده پتانسیل جلوگیری از گسترش سلول های سرطانی در کبد را دارد و همچنین می تواند نقش مهمی در مبارزه با سلول های سرطانی در روده بزرگ و گردن رحم بازی کند.

ارده می‌تواند با داشتن مقدار قابل توجهی پروتئین و فیبر، اشتها و وزن بدن را کاهش دهد. ارد قرمز شامل مقادیر زیادی ویتامین و مواد معدنی است. این غذا حاوی مس است که عملکرد صحیح سیستم عصبی را نشان میدهد.

بسته بندی تک نفره

ارد هقرمز دارای انتی اکسیدان های مختلف است و می تواند از بروز سرطان، دیابت نوع ۲ و بیماری های قلبی جلوگیری کند. Arten به دلیل اجزای ان، به سم زدایی بدن کمک می کند و عملکرد بهتری در کلیه و کبد دارد. توزیع کنجد ارده بسته تکی شرکت‌های تولید و فراوری ارده سرخ غذاهای خوشمزه‌ای را در رستوران‌ها و بسته‌بندی‌های تک تولید می‌کردند.

بسته بندی تک نفره

برخی از این بستههای تک نفره به صورت زیر تهیه و عرضه می‌شوند: پیکان قرمز ۵۰ گرم قرمز ۸۰ گرم ۹۰gr قرمز لبه مجموعه ما افتخار ارائه بهترین، جدیدترین و بهترین کیفیت ارده قرمز از دانه کنجد در بهترین قیمت به مشتریان عزیز ما در سراسر کشور؛ برای اماده کردن این غذای خوشمزه و کاربردی، فقط با متخصصان ما تماس بگیرید.

ما به سوالات شما در این زمینه در اسرع وقت پاسخ خواهیم داد و در صورت تمایل ما انواع ارده قرمز را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.