صادرات عمده حلوا ارده عقاب به دیگر کشور ها

ارده یک محصول مغذی می باشد که از کنجد تولید شده است که با ساییده شدن و کوبیدن کنجد تهیه می شود؛ این محصول هیچگونه مواد شیمیایی در خود ندارد و ماده ای سالم و ارگانیک است؛ از حلوا ارده تجار خوشمزه و لذیذی تهیه می کنند که به آن حلوا ارده می گویند که شرکت تولیدی عقاب، آن را در کیفیت بالا و مرغوبی ارائه می کند؛ صادرات عمده حلوا ارده عقاب، به کشورهای بسیاری صورت می گیرد و فروش بالایی را به خود اختصاص داده است.

صادرات عمده حلوا ارده عقاب به دیگر کشور ها

آشنایی با نحوه صادرات حلوا ارده

آشنایی با نحوه صادرات حلوا اردهحلوا ارده سیرنگ را با کوبیدن و ساییدن کنجد خیس شده و نرم تهیه می کنند؛ این کنجدها دارای روغن هستند که این روغن پس از تولید ارده در آن باقی می ماند و محصول نهایی یک ارده با روغن طبیعی و ارگانیک است؛ از همین ارده ،حلوای متراکم و سفتی تولید می شود که شرکت تولیدی عقاب از گذشته تاکنون آن را در بسته بندی های استاندارد و در حجم های متعدد به شعب فروش سراسر کشور عرضه و به فروش می رساند.

نحوه صادرات حلوا ارده، به طور کامل، در سایت صادرات محصول توضیح داده شده و از مراحل و شرایط و ضوابط در فرایند ارسال، تا رسیدن به مراکز خرید آن محصول در کشور دیگر و موارد گمرگی توضیح کامل صورت گرفته است، تا صادر کننده کاملا قانونی و طبق فرایند مشخص محصول را صادر کند و به دست کشورهای درخواست دهنده برساند.

علاوه بر موارد و مشکلات ارزی و اقتصادی کشور، بی بارانی و کم محصولی و کمبود کشت سالانه آن محصول، کیفیت، اصل بودن محصول، نوع بسته بندی، استاندارد، رعایت اصول بهداشتی از تولید تا بسته بندی، بر عرضه و فروش و تقاضای داخلی و صادرات و فروش تاثیرات بسزایی می گذارد.

ارده طبع گرمی دارد، افرادی که دارای مزاج گرم هستند باید آن را با یک ماده طبع سرد میل کنند و برای افراد سرد مزاج و در فصول سرد سال و در زمان سرماخوردگی ماده بسیار درمان کننده و دارویی است و سبب گرم شدن بدن می شود. مصرف ارده، معده را به راحتی پر و اشتها را رفع می کند که دلیل آن دیر هضمی و سنگینی ارده می باشد.

مصرف ارده برای رفع ضعف بدن و خستگی و بی حوصلگی و کم توانی بسیار مفید است و به دلیل مقوی و انرژی زا بودن سبب بهتر شدن حال جسمی می شود.

عرضه مستقیم حلوا ارده عقاب به اکثر نقاط کشور

عرضه مستقیم حلوا ارده عقاب به اکثر نقاط کشور عرضه مستقیم حلوا ارده عقاب با قیمت کمتر به صورت مستقیم به شعب سراسر کشور انجام می شود. از ارده هم به عنوان یک چاشنی و هم به عنوان یک غذای اصلی می توان استفاده کرد، این ماده سرشار از ویتامین آ، ویتامین های خانواده گروه بی، آهن، کلسیم، منیزیم، فسفر و اسید فولیک است و سبب رفع کمبودهای بدن می شود.

حلوا ارده حجتی دزفول یکی از محصولات سنتی پرفروش می باشد که در عرضه و تقاضا بسیار پرفروش و پرطرفدار است.

5

  1. حلوا ارده طبع گرمی دارد، افرادی که دارای مزاج گرم هستند باید آن را با یک ماده طبع سرد میل کنند و برای افراد سرد مزاج و در فصول سرد سال و در زمان سرماخوردگی ماده بسیار درمان کننده و دارویی است و سبب گرم شدن بدن می شود

  2. سلام و روز بخیر. یکی از برند های معروف در حلوا ارده، حلوا ارده اردکان است و محبوبیت خاصی در بین مردم دارد

  3. سلام حلوا ارده عقاب رو چطور میتونم عمده با تخفیف از شما بخرم میشه قیمتتون هم بگید؟

    • سلام بهروز عزیز
      برای دریافت پاسخ سوال خود لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

  4. حلوا ارده عقاب خیلی روغن داشت رو بستش البته من نمیدونم واقعا روغن خودشه یا نه ، ولی این تیپ روغن دار رو واقعا دوست دارم و خوشم میاد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.